blog

آموزش فن های مورتال کمبت 11 برای ps5

آموزش فن های مورتال کمبت 11 برای ps5

در این مقاله از پریمی اکانت بیشتر با ترفندها و فن های مورتال کمبت 11 برای ps5 آشنا می شوید. Mortal Kombat 11 با تمام خشونتش برای Scorpions و Sub-Zero ها طراحی شده است تا از آن لذت ببرند. این بازی دارای حالت داستانی عالی و هزاران محتوای دیگر برای کشف است. آنقدر که ممکن است در ابتدا کمی ترسناک به نظر برسد.

چندین مدل برج چندگانه، کریپت، تنظیمات مختلف برای بازی رایگان (کوتاه مدت) و رقابتی، و یک آموزش گسترده، شروع بازی Mortal Kombat 11 را کمی گیج کننده می کند.

ما فهرستی از چند ترفند کاربردی و فن های مورتال کمبت 11 برای ps5 را گردآوری کرده ایم که به شما کمک می کند به راحتی وارد بازی شوید و سریع تر خود را برای نبرد آماده کنید. در واقع این فن ها به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی و در زمان کمتری در این بازی پیروز شوید.

1. استفاده از مرجع کمبوهای سریع در بازی

عادت به بازی با مکانیک های سریع زمان می برد، و اغلب احساس می کنید که باید به اصول اولیه ( حرکات ساده مانند مشت زدن، لگد زدن و دست و پنجه نرم کردن ) بسنده کنید. اگر به ترکیب های کمبو مرجع سریع در منوی Pause نگاه کنید، کار کردن با این بازی بسیار ساده تر خواهد بود.

حتی اگر حوصله تماشای آموزش ها را ندارید، می توانید چند نمونه از این ترکیب های ساده را یاد بگیرید، تا نتیجه آسیب رسانی خود را بسیار افزایش دهید و تنوع و انعطاف بیشتری در کار خود به دست آورید.

2. استفاده از ضربات مرگبار از فن های مورتال کمبت 11 برای ps5

وقتی از حریف خود عقب تر هستید، سعی کنید به ضربات مرگبار تکیه کنید. این فن mortal kombat 11 حرکتی است که می توان از آن در زمانی که نوار سلامتی پایین می باشد استفاده کرد. شاید این قابلیت بی فایده به نظر می رسد، اما نمی توانید آن را نادیده بگیرید.

گاهی اوقات به نظر می رسد که رقیب شما به خاطر برد در بازی تنبیه می شود. بنابراین شما نباید این فرصت را از دست بدهید. وقتی نوار سلامتی شما به زیر سطح مشخصی می رسد، می توانید از ضربه های مهم fatal Blow (که هر دو در PS5 فعال هستند) استفاده کنید.

این حرکات و فن های مورتال کمبت 11 برای ps5 که بیش از حد تهاجمی هستند، اگر به درستی و به موقع انجام شوند، آسیب قابل توجهی به حریف وارد می کنند و گاهی اوقات می توانند نتیجه بازی را تغییر دهند. سعی کنید حرکت خود را خوب شروع کنید تا حریف شما نتواند آن را مسدود کند.

3. استفاده درست از محیط بازی mortal kombat 11

شما هموار باید سعی کنید از محیط به گونه ای استفاده کنید که نسبت به حریف برتری داشته باشید. هر قسمت دارای چندین ویژگی نسبی است که به شما در مقابله با آسیب و بهبود موقعیت کمک می کند. آن ها معمولا به صورت جعبه هایی که از گوشه های کشتی آویزان شده اند، یا نیزه هایی که از زمین بیرون زده اند به تصویر کشیده می شوند.

یکی از فن های مورتال کمبت 11 برای ps5 این است که، هنگامی که چیزی ظاهر می شود (وقتی به یکی نزدیک می شوید، آن را در زیر نوار سلامت می بینید)، دکمه سمت راست ضربه گیر را فشار دهید و شخصیت شما به طور خودکار آن را برمی دارد یا از کنار آنها می گذرد.

فن های مورتال کمبت 11 برای ps4

4. استفاده از حرکات ترکیبی در حین بازی با کامپیوتر

هنگام بازی با کامپیوتر و هوش مصنوعی می توانید از حرکات شافل ترکیبی استفاده کنید. در واقع مبارزه با حریفان کنترل شده با هوش مصنوعی چیزی شبیه به مبارزه با افراد واقعی نیست. اما گرافیک کامپیوتری نیز می تواند چالش های دشواری را ایجاد کند. مخصوصاً در سطوح دشوارتر در انتهای داستان که مراحل سخت تر می شود.

برای آسان تر کردن این مبارزات، حرکاتی را با هم ترکیب کنید که با حرکاتی که معمولاً استفاده می کنید متفاوت است. می توانید خیلی سریع به استفاده از یک یا دو پانچ عادت کنید. مخصوصا ترکیب حرکات قدرتی مانند ضربات پرش. اما رایانه به سرعت الگو را یاد می گیرد و با حرکات شما مقابله می کند و اگر کاری را که انجام می دهید تغییر ندهید، به راحتی می تواند تلافی کند. حتی در صورتی که قصد دارید به یک یا دو حرکت مورد علاقه خود تکیه کنید، سعی کنید زمان استفاده از آن و تعداد حرکات را تغییر دهید.

5. آموزش ها از بهترین فن های مورتال کمبت 11 برای ps5

حتی با وجود اینکه همه چیز مشخص است، باز هم از آموزش های این بازی استفاده کنید. آموزش تقریبا برای هر بازی بی فایده است. گاهی اوقات اگر بدون توجه به کاری که می خواهید انجام دهید، شروع به بازی کنید، این درس ها بر سر راه شما قرار می گیرند.

Mortal Kombat 11 هم همینطور است با این تفاوت که دستورات آن به اندازه مکانیک آن پیچیده است. آموزش ها مبتنی بر شخصیت های بازی هستند و اصول اولیه بازی و موارد دیگر را به دقت توضیح می دهند. چه یک بازیکن با تجربه یا یک بازیکن جدید باشید، این آموزش ها قطعا به شما کمک می کند تا فن های بازی Mortal Kombat 11 خود را ارتقا دهید.

6. بازی کردن در خط و مد داستانی بازی

حالت داستانی Mortal Kombat 11 حدود 5 ساعت طول خواهد کشید. (یا شاید بیشتر، ممکن است بخواهید سایر سطوح دشوار بازی را نیز امتحان کنید.) اگرچه این زمان کوتاه است، اما به شما اجازه می دهد تا با بسیاری از شخصیت های بازی در بسیاری از نبردهای هیجان انگیز را بشناسید.

از این تجربه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شخصیت های موجود در لیست بازی، یافتن شخصیت های مورد علاقه خود و یادگیری فن های مورتال کمبت 11 برای ps5 استفاده کنید. این روش بهتر از بازی با این شخصیت ها در مسابقات آرکید است.

آموزش فن های مورتال کمبت 11 برای ps5

فن های مورتال کمبت 11 برای ps4

7. دفاعی بازی کردن یکی از فن های مورتال کمبت 11

در ترفندهای Mortal Kombat 11 همه چیز در مبارزه نزدیک به رقیب است. پرتابه ها چندان مؤثر نیست و کمبوهای ترکیبی معمولاً زمانی عمل می کنند که شما درست در مقابل صورت حریف خود قرار بگیرید. به جای عجله در بازی، سعی کنید از نظر دفاعی از حریف خود جلو بزنید. ببینید حریف شما بیشتر از چه چیزی استفاده می کند و سعی کنید با آن ها مقابله کنید.

هنگامی که موفق به مسدود کردن آن ها شدید، به ضربه زدن و گرفتن ادامه دهید. این فن مورتال کمبت 11 به شما این امکان را می دهد که به جای تلاش برای مقابله با آسیب، از طریق آن کار کنید.

در ادامه بخوانید: ظرفیت های اکانت پلی استیشن 5 چیست

8. خودداری از سیستم خرید درون برنامه ای بازی

مدهای Krypt و Tower به دلیل نحوه بازگشایی آیتم های جدید در سیستم خرید درون برنامه مورد انتقاد قرار گرفته اند. اگرچه این روش ها می توانند سرگرم کننده باشند، اما وقت خود را برای باز کردن قفل چیزهایی که ارزش وقت شما را ندارند تلف نکنید.

به این نکته توجه داشته باشید که، بازی از طریق حالت داستانی بازی و بازی آنلاین بیشتر از هر چیز دیگری سرگرم کننده و چالش برانگیز است. در نهایت اگر در موقعیتی قرار گرفتید که می خواهید قفل آیتم ها را باز کنید، حتما بازی را متوقف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *