blog

آموزش نحوه ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای

آموزش نحوه ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای

اکانت اسپاتیفای آرتیست برای هنرمندان در همه جهان قابل استفاده بوده و قابلیت های منحصر به فردی برای آن ها ایجاد کرده است. هر هنرمند می تواند، با داشتن یکی از این اکانت ها از هنر خود به درآمد برسد؛ در این برنامه قابلیت هایی برای ارزیابی میزان بازدید و رضایت مخاطبین نیز وجود دارد. به همین خاطر هنرمندان با عضویت در این پلتفرم پخش موسیقی، می توانند خود را بسنجند و توانایی های خود را افزایش دهند. برای ایجاد و ساخت اکانت اسپاتیفای آرتیست ، شما باید ابتدا ثابت کنید که هنرمند هستید، برای این منظور باید مراحل خاصی گذرانده شوند که در این گزارش شرح می دهیم. این اکانت ها برای همه هنرمندان عرصه موسیقی از جمله خواننده ها، آهنگسازها، پادکسترها و… قابل استفاده می باشند.

مزایای ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای

ساخت اکانت اسپاتیفای آرتیست ، به شما کمک می کند که بیشتر دیده شوید و مخاطبان بیشتری در اقصی نقاط جهان بیابید. این سرویس برای ارائه موسیقی ها به صورت زنده به مخاطبین فعالیت می کند و نخستین بار در کشور سوئد راه اندازی شد. سرویس درآمد زایی این پلتفرم مورد توجه بسیاری از هنرمندان و فعالان عرصه صدا واقع شده؛ همچنین این خرید اکانت اسپاتیفای به دلیل وجود دو نسخه رایگان و پریمیوم از آن ها، با استقبال رو به رو شده اند. در ادامه سرویس درآمد زایی این برنامه را بیشتر شرح می دهیم
آموزش نحوه ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای

درآمد زایی در اکانت اسپاتیفای آرتیست

اکانت اسپاتیفای آرتیست ، هنر شما را در خود جای می دهد و سپس این هنر را به شرکت های اسپانسر و تبلیغ کنندگان می فروشد؛ درآمد حاصل از این تبلیغ ها به هنرمندان نیز اختصاص داده می شود. در واقع این سود به دست آمده میان هنرمند و صاحب امتیاز اسپاتیفای تقسیم می شود. اسپاتیفای در چند سال گذشته با برخی از هنرمندان مشهور قراردادهایی امضا کرده که سبب فعالیت مستمر آن ها در این برنامه شده؛ اما به جز این هنرمندان، سایر افراد نیز می توانند با استفاده از یک اکانت آرتیست اسپاتیفای ، کسب درآمد کنند و هنر خود را به نمایش بگذارند.

این روش واسطه های بین تولید کنندگان آثار هنری و اسپاتیفای را نیز از بین می برد. با ارائه و ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای، لیبل های موسیقی که پیش تر به عنوان واسطه بین اسپاتیفای و هنرمندان حضور داشتند، حذف شده و این مسئله سبب نارضایتی آن ها شد. به این ترتیب همه هنرمندان می توانند از این فرصت استثنایی برای کسب درآمد بین المللی و ارتباط مستقیم با مخاطبان خود استفاده کنند.

مراحل ثبت نام و ساخت اکانت اسپاتیفای آرتیست

برای ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای چند مرحله مهم وجود دارد. جهت ثبت نام در این برنامه، شما می توانید، از تلفن همراه خود نیز استفاده کنید. برای این منظور وارد پلی استور شده و برنامه اسپاتیفای آرتیست را نصب کنید. این پلتفرم برای هنرمندان یک نسخه جدید از برنامه را ارائه کرده است. پس ورود به این نسخه، با استفاده از دکمه ثبت نام می توانید، اطلاعات خود را وارد کنید. در این بخش باید آدرس ایمیل و تاریخ تولد خود را مشخص کرده و یک رمز عبور مطمئن برای خود انتخاب کنید. پس از انجام این مراحل، اکانت شما تقریبا آماده است.
آموزش نحوه ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای

مرحله تایید اعتبار

هر اکانت اسپاتیفای آرتیست ، باید در اختیار یک هنرمند قرار داشته باشد. برای اینکه اسپاتیفای مطمئن شود که اکانت آرتیست خود را به یک هنرمند واقعی اختصاص می دهد، مرحله تایید اعتبار هنرمندان را برای ثبت نام و شرکت در این برنامه به کار می برد. این برنامه قابل استفاده برای همه مردم نیست و به همین خاطر، هنرمندان واقعی در آن فعالیت می کنند. این فرایند اثبات با چند روش به انجام می رسد. در وهله اول اگر شما دوستی دارید که در این برنامه فعالیت دارد، استفاده از دعوت او برای شرکت در این برنامه یک روش اثبات محسوب می شود.

همچنین لیبل های مختلف موجود در اسپاتیفای نیز به شما در این زمینه کمک می کنند. این لیبل ها عملیات وریفای را برای شما انجام می دهند. در صورتی که این امکانات را نداشتید، اسپاتیفای اطلاعات شما را به صورت اختصاصی مورد بررسی قرار داده و اعتبار هنرمند بودن شما را تایید خواهد کرد. در نظر داشته باشید که شما می توانید، برای ایجاد حساب، از اشتراک های این برنامه استفاده کنید. همچنین امکان استفاده از نسخه های رایگان این برنامه برای اداره پروفایل هنری نیز وجود دارد.

ورود به اکانت اسپاتیفای آرتیست

اکانت اسپاتیفای آرتیست به شما این امکان را می دهد که فایل های موسیقی یا پادکست های خود را پس از تایید اعتبار هنری تان بارگزاری کنید. پس از این فرایند، گزینه continue در اختیار شما قرار می گیرد. در این بخش می توانید، یک عکس پروفایل زیبا برای خود انتخاب کرده و نام هنری خود را نیز در بخش مربوطه وارد کنید. در این مرحله پروفایل هنری شما تکمیل می شود. سپس یک اس ام اس برای شما ارسال می شود که پس از ارسال، می توانید گزینه LOG IN را انتخاب کنید. حالا وارد پنل اسپاتیفای آرتیست خود شوید و برنامه های آن را کنترل کنید.
آموزش نحوه ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای

قابلیت های منحصر به فرد اکانت اسپاتیفای آرتیست

محبوبیت این برنامه تنها به دلیل ارائه موسیقی های جذاب و متنوع و یا کسب درآمد از آن برای هنرمندان نیست! قابلیت های منحصر به فرد این اکانت ها، برای کسانی که در این عرصه فعالیت حرفه ای دارند، بسیار کاربرد خواهند داشت.

  1. در این برنامه قابلیت هایی برای آنالیز نظرات و رفتار کاربران، ارائه می شود؛
  2. همچنین اطلاعات مالی پروفایل های هنری نیز برای بررسی چک لیست هنرمندان در این میان قرار می گیرند که میزان بازدید مخاطبین از آثار شما را مشخص می کند.
  3. شما می توانید، در این برنامه کنسرت های آنلاین برگزار کنید و از فروش بلیط ها در برنامه اسپاتیفای سود بیشتری به دست آورید.
  4. فروش مرچ رسمی هنرمندان در این برنامه نیز قابل انجام می باشد.
  5. شما می توانید، با انجام تبلیغات، شنوندگان و مخاطبین بیشتری در این برنامه جذب کنید.
  6. امکان استفاده از دو نسخه اسپاتیفای پریمیوم و اسپاتیفای آرتیست، هیچگونه تداخلی برای مخاطبین به وجود نمی آورد.

در ادامه بخوانید: ساخت اکانت اسپاتیفای

جمع بندی

ساخت اکانت اسپاتیفای آرتیست یک قابلیت نو ظهور است که برای حمایت از هنرمندان عرصه موسیقی ارائه شده و هر آنچه که یک هنرمند به آن نیاز دارد را در خود گنجانده است. شما می توانید، از این اکانت ها برای ارائه بهتر هنر خود در سطحی وسیع تر استفاده کنید. اسپاتیفای، برای عضویت شما هزینه ای دریافت نمی کند و استفاده از این برنامه برای هنرمندان رایگان است. حتی در ازای فعالیت های یک هنرمند در اکانت اسپاتیفای آرتیست، دستمزدهای مشخص شده ای به او اختصاص داده می شود. هر یک از این اکانت ها برای هنرمندان واقعی قابل استفاده هستند. هر هنرمند باید حداقل یک نسخه موسیقی منتشر کرده باشد به این ترتیب سودجویان و افراد متفرقه قادر به بارگزاری فایل های بی ارزش نخواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *